Moskitiery

W naszej ofercie znajdziecie Państwo następujące warianty moskitier :
  • Moskitiery ramkowe -  stanowią skuteczną ochronę przed owadami, którą w bezinwazyjny sposób montuje się do futryny okiennej.  Profile moskitier dostępne są w kolorystyce stolarki okiennej dostępnej na rynku, dzięki temu idealnie zlewają się z oknami. Siatka moskitierowa wykonana została z niepalnego włókna szklanego.
  • Moskitiery drzwiowe - przeznaczone są do montażu w drzwiach balkonowych i tarasowych. Posiadają zawiasy z domykaniem, co pozwala na ich łatwe zamykanie i otwieranie.  Tak samo jak moskitiery ramkowe profile moskitier drzwiowych występują w kolorystyce stolarki okiennej. 
  • Moskitiery zwijane - przeznaczone są do montażu do wnęki okiennej na prowadnicach roletowych, na ścianie.  Idealnie sprawdzają się w przypadku okien dachowych.
  • Moskitiery przesuwne - polecamy do szerokich drzwi balkonowych i tarasowych, przeszklonych wnęk oraz ogrodów zimowych i witryn. Przemieszczają się po prowadnicach, na rolkach jezdnych odpornych na ścieranie. Moskitiery przesuwne dostępne są w opcji jedno- lub dwuskrzydłowej. 
  • Moskitiery plisowana ZIG-ZAG - jest idealnym rozwiązaniem do szerokich drzwi balkonowych i tarasowych. Umożliwia przesłonięcie nawet do 6 m długości.  Moskitierę tą można zatrzymać w dowolnej pozycji, oraz zsunąć skrajnie co powoduje że złożona jest praktycznie niewidoczna.Moskitiery-przesuwne-5-1jpg