Plisy

Plisy to modna i oryginalna propozycja osłony okiennej umożliwiająca precyzyjna regulację zacienienia. Są bardzo uniwersalne i występują w wielu wariantach.
Wyróżniają się nieograniczonymi możliwościami wykorzystania, ponieważ w przeciwieństwie do innych przesłon okiennych można je stosować przy oknach o niestandardowych kształtach. Plisy mogą mieć kształt łuku, trapezu lub trójkąta, a także składać się z dwóch różnych tkanin.  Nadają się zarówno do okien pionowych, dachowych czy też jako przesłony w ogrodach zimowych.
Możliwość zsuwania tkaniny od góry do dołu i od  dołu do góry daje idealne możliwości regulacji nasłonecznienia  pomieszczenia.  Taką możliwość dają także właściwości samych tkanin które występują w 5 wersjach przepuszczalności promieni słonecznych -  od 100 % zacienienia do materiałów transparentnych. Pisy występują w wielu kolorach oraz strukturach materiałów, co powoduje, że dostosowanie ich do stylistyki wnętrza nie stanowi najmniejszego problemu. Profile na których produkujemy plisy występują także w szerokiej gamie kolorystycznej dostosowanej do kolorów stolarki okiennej dostępnej na rynku.
Plisy są dzisiaj najnowocześniejszą i dającą największe możliwości zastosowania przesłona okienną dostępną na rynku.

13png